Problem do rozwiązania

Zaproszenie do udziału w projekcie pt. „Problem do rozwiązania”

top1

 

Stowarzyszenie na rzecz integracji rozwoju i promocji gminy Korzenna „KORZENIE” serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6 – 16 lat mieszkające na terenie gminy Korzenna lub uczęszczające do jednej ze szkół w GK,  do udziału w projekcie pn. „Problem do rozwiązania”. Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.
W ramach projektu zaplanowano 6 różnorodnych warsztatów oraz konferencję podsumowującą:
– Warsztaty „Problem do rozwiązania”,
– Warsztaty „Eco cuda”,
– Warsztaty „Gotuj lokalnie”,
– Warsztaty „Pokaż się od najlepszej strony:,
– Warsztaty „Akademia programowania,
– Warsztaty „Wspólna grządka”
Jedna osoba będzie mogła uczestniczyć w jednym bloku warsztatowym oraz konferencji podsumowującej. W przypadku większej ilości chętnych możliwym będzie zakwalifikowanie większej liczby uczestników do projektu, jednakże wyłącznie wówczas, gdy nie wpłynie to na jakość i efektywność zajęć oraz budżet i harmonogram działań. Zapewniamy profesjonalnych prowadzących oraz potrzebne materiały.
Projekt skierowany jest do 65 dzieci i młodzieży z terenu gminy Korzenna oraz uczniów uczęszczających do jednej ze szkół w GK. Termin realizacji działań: czerwiec – listopad 2021 r.
Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach, wypełnij wraz z rodzicami „zgodę na uczestnictwo” i poczekaj na informację, czy zakwalifikowałeś się do projektu oraz w jakim terminie odbędzie się pierwsze spotkanie. Formularz zgody oraz dodatkowe informacje dotyczące projektu dostępne są w biurze projektu Wojnarowa 305 (filia biblioteki), na stronach internetowych: www.korzenie.org.pl, www.gbpkorzenna.pl, www.ck.wkorzennej.pl. Udział w projekcie jest bezpłatny.
Wypełnione i podpisane zgłoszenie proszę dostarczyć do biura projektu Wojnarowa 305 (filia biblioteki), ewentualnie można przesłać skanem na adres mswierad52@gmail.pl (w późniejszym terminie należy dostarczyć oryginał zgłoszenia) w okresie od 02.07.2021 r. do 10.07.2021 r.

regulamin_rekrutacji FIO 2021

zgoda na_uczestnictwo FIO 2021

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

 

About The Author

Monika Stawiarska

Other posts by

Author his web site

01

07 2021

Your Comment